Kayıt Ol Создать Аккаунт Register Yada Giriş Yap

Zaten Üyeliğim Var Уже есть аккаунт? Already have an account?

Üyeliğiniz ile giriş yapabilir, yada hesap bilgilerinizi hatırlamıyorsanız, şifremi unuttum ekranından yardım alabilirsiniz. Вы можете войти с помощью своего членства или, если вы не помните информацию о своей учетной записи, вы можете получить помощь на экране забытого пароля. You can login with your membership, or if you don't remember your account information, you can get help from the forgot password screen.

Değerli MüşterimizУважаемый клиент,Dear customer

  • Kayıt formuna yazdığınız veriler ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra üyeliğiniz aktif olacaktır.Ваше членство будет активировано после подтверждения нашей командой данных, которыми вы поделились в регистрационной форме.Your membership will be activated after the data you have shared on the registration form is confirmed by our team.
  • Üyeliğinizin onaylanması için tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru girilmesi gerekmektedir.Для подтверждения вашего членства вся информация должна быть заполнена правильно.In order to confirm your membership, all information must be completed correctly.
  • Daha önce başvuru yaptıysanız ve üyeliğiniz onaylanmadı ise eksik alanlar bulunmaktadır. Onaylanmayan üyelikler ile ilgili olarak mail adresinize bilgi geçilmektedir.Если вы подали заявку раньше, и ваше членство не было утверждено, пропущены поля. Информация о неутвержденном членстве отправляется на ваш адрес электронной почты.If you have applied before and your membership has not been approved, there are missing fields. Information about unapproved membership is sent to your e-mail address.
  • Üyelik bilgileriniz ve şifreniz e-mail adresinize gönderilecektir. Bu nedenle lütfen e-mail adresinizi doğru giriniz.Ваша информация о членстве и пароль будут отправлены на ваш адрес электронной почты. Поэтому, пожалуйста, введите свой адрес электронной почты правильно.Your membership information and password will be sent to your e-mail address. Therefore, please enter your e-mail address correctly.

AYDINLAR "TOPTAN" BEBEK VE ÇOCUK GİYİM

Kayıt formuna yazdığınız veriler ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra üyeliğiniz aktif olacaktır.
Lütfen e-mail adresinizi doğru giriniz. Üyelik bilgileriniz ve şifreniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza sms olarak gönderilecektir.

Not : SATIŞLARIMIZ SADECE "TOPTAN" OLARAK YAPILMAKTADIR.