HAKKIMIZDA

1988 yılında AYDIN ÇETİN tarafından kurulan firmamız, bir çok aşamadan sonra bugün 2.Kuşak tarafından yönetilen bir şirket haline gelmiştir. AYDINLAR BEBE olarak 2009 yılından itibaren Birleşik onur çarşısı'ndan yeni satış mağazamıza taşındık. Yeni Toptan satış mağazamız değerli müşterilerimize 5000 m2 lik alanda yaklaşık 25000'e yakın ürün çeşidiyle hizmet vermektedir.
Geçmişimiz
Firmamız Yurt İçine ve Yurt Dışına Bebe ve Çocuk Hazır Giyim satışını yapmanın yanı sıra; Bebe Tekstilinde yardımcı yan ürünlerin de toptan satışını yapmaktadır. Ayrıca; AydınlarTekstil Tic.ve San. Ltd. Şti. Gurubu bünyesinde AytürkTekstil San.ve Tic.Ltd. Şti. İsimli Kuruluşumuzda da üretici firmalara Örme ve fantazi kumaş satışı yapmaktayız. Deneyimli yöneticilerimiz ve tüm çalışanlarımızla Aydınlar Tekstil Gurubu olarak; Bebe Çocuk Giyim, Kumaş ve Tekstil Ürünleri pazarında 1988 den bu güne kadar olduğu gibi sürekli gelişmeye ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye istikrarla devam edeceğiz.
 • Vizyonumuz
  Müşterilerimize, A dan Z ye geniş ürün seçenekleri sunmak bunun yanı sıra deneyimli satış temsilcilerimizle müşterilerimizin alış verişlerinde doğru yönlendirilmesini ve müşterilerimizin de kazanmasını sağlamak.
 • Misyonumuz
  Her müşterimizi kendisine en uygun pratik ve ekonomik çözümlerimizle buluşturmak.
 • Amaçlarımız
  Müşterilerimize sürekli ve istikrarlı olarak yeni ürünler ve yeni satış seçenekleri sunarak rekabet güçlerini arttırmak ve kazanmalarını sağlamak.
 • Kalite Politikamız
  Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak, "koşulsuz müşteri memnuniyeti" sloganıyla, sattığımız ürünlerde kaliteden ve uygun fiyatlardan ödün vermemek.